خانه / یخچال خوابیده / قیمت یخچال جزیره ای به صورت عمده در ساری

قیمت یخچال جزیره ای به صورت عمده در ساری

قیمت یخچال جزیره ای به صورت عمده در ساری

برای اطلاع از قیمت یخچال جزیره ای به صورت عمده در شهر ساری می توانید با مشاوره فروش شرکت بازرگانی آیسان تماس بگیرید. شرکت آیسان محصولات خود را با قیمت عمده و ارزان تر از سایر شرکت‌ها به فروش می‌رساند.

قیمت یخچال جزیره ای

همچنین می توانید با تماس با مشاوره فروش شرکت آیسان از قیمت یخچال جزیره فروشگاهی، یخچال جزیره‌ای فروشگاهی یخچال جزیره‌ شیشه خم و یخچال جزیره‌ای دست دوم اطلاع یابید.

در این مقاله می خوانید:

  • قیمت یخچال جزیره ای در ساری چقدر است؟
  • مرکز خرید یخچال جزیره شیشه خم در سنندج کجاست؟
  • یخچال جزیره ای دست دوم در مشهد چه قیمتی دارد؟
  • صادرات یخچال جزیره‌ای به گرجستان چگونه انجام می شود؟

قیمت یخچال جزیره ای در ساری

در شهرساری فروشگاه‌های بزرگ زنجیره‌ای و همچنین رستوران ها و هایپرمارکت های مختلفی قرار دارد. به همین علت خرید و فروش انواع یخچال های صنعتی در این شهر رونق بسیار زیادی دارد. یخچال جزیره ای در این شهر نیز یکی از یخچال های پرطرفدار میباشد.

یخچال جزیره‌ای در دو نوع موتور سرخود و موتور مرکزی تولید می شود. هر کدام از این موتورها قیمت های مختلفی دارد و به همین علت قیمت یخچال جزیره نیز متفاوت است. مشتریانی که قصد خرید یخچال جزیره ای دارند باید قبل از خرید نوع موتور و همچنین متراژ مورد نیاز خود را تعیین کنند.

قیمت یخچال جزیره ای

برای اطلاع از قیمت یخچال جزیره‌ای در ساری می توانید به مراکز فروش یخچال صنعتی در این شهر مراجعه کنید. معمولاً تولیدکنندگان محدودی اقدام به تولید یخچال جزیره ای می کنند. نمایندگی هایی که در شهر ساری قرار دارند دفاتر فروش کارخانه هایی هستند که در شهرهای بزرگتر مانند تهران یا اصفهان قرار گرفتند.

خرید از نمایندگی می تواند گرانتر از وقتی باشد که شما از تولیدی، یخچال مورد نیاز خود را خریداری می‌کنید. شرکت بازرگانی آیسان امکانی فراهم کرده است تا مشتریان بدون مراجعه حضوری و از طریق تماس تلفنی از قیمت یخچال جزیره‌ای به صورت عمده اطلاع یابند و همچنین اقدام به خرید یخچال جزیره ای کنند.

یخچال جزیره شیشه خم در سنندج

یخچال جزیره شیشه خم یکی از مدلهای یخچال جزیره ای است که به صورت شیشه خم تولید می‌شود. معمولاً یخچال جزیره ای در دو مدل یخچال شیشه خم و بدون درب تولید می‌شود. یخچال جزیره شیشه خم دارای شیشه های محدب بر روی یخچال است. جنس این شیشه ها از نوع نشکن و ضد بخار می باشد. معمولاً در فروشگاه های بزرگ از یخچال شیشه خم استفاده می شود.

قیمت یخچال جزیره ای

نوع دیگر یخچال جزیره‌ای که از سیستم پرده هوا استفاده می کند بدون درب بوده و برای قرار دادن در فروشگاه‌های بزرگ زنجیره‌ای استفاده میشود. درون این یخچال ها معمولاً گوشت، لبنیات ، مواد فست فود و مواد فاسد پذیر دیگر قرار داده میشود. ذر شهر سنندج تولیدی های بزرگی برای تولید یخچال جزیره‌ای وجود ندارد.

مشتریانی که در شهر سنندج قرار دارند باید محصولات خود را از شهرهای دیگر خریداری کنند. معمولاً خرید از شهرهای دیگر برای مشتریان گران تر تمام می شود چرا که هزینه نمایندگی ها و همچنین حمل و نقل بر قیمت اصلی یخچال جزیره شیشه خم افزوده می شود.

قیمت یخچال جزیره ای

شرکت آیسان امکانی فراهم کرده است که مشتریان با پرداخت کمترین هزینه برای حمل و نقل و همچنین خرید یخچال جزیره شیشه خم با قیمت تولیدی بتوانند خریدی باکیفیت و ارزان داشته باشند. برای اطلاع از نحوه خرید یخچال جزیره شیشه خم در سنندج می‌توانید با مشاوره فروش تماس بگیرید.

یخچال جزیره ای دست دوم در مشهد

کسانی که علاقمند به خرید یخچال جزیره ای هستند اما می‌خواهند هزینه کمتری را پرداخت کنند تمایل دارند یخچال جزیره دست دوم را خریداری کنند. یخچال جزیره ای دست دوم بنابر متراژ، کیفیت بدنه وجنس موتور تعیین قیمت می‌شود. مهمترین مسئله در خرید یخچال جزیره دست دوم کیفیت موتور آن است.

قیمت یخچال جزیره ایدر یخچال جزیره ای دست دوم کیفیت موتور حرف اول را می زند. بعد از آن کیفیت بدنه و متراژ یخچال در تعیین قیمت یخچال جزیره ای دست دوم موثر است. در شهر مشهد تولیدی های مختلفی برای تولید و فروش یخچال صنعتی وجود دارد. مراکز مختلفی نیز برای خرید و فروش یخچال جزیره دست دوم در این شهر قرار گرفتند.

قیمت یخچال جزیره ای

مشتریانی که در شهر مشهد زندگی می کنند می توانند با مراجعه به این مراکز یخچال جزیره ای دست دوم خود را خریداری کنند. پیشنهاد مشاوره فروش شرکت آیسان خرید یخچال جزیره به صورت نو است . با توجه به آن که قیمت یخچال جزیره ای با یخچال جزیره دست دوم تفاوت چندانی ندارد و علاوه بر آن مشتری یخچال جزیره ای دست دوم خریداری می‌کنند محصول خود را بدون گارانتی و ضمانت نامه و خدمات پس از فروش خریداری کردند. بهتر آن است که با صرف اندکی هزینه بیشتر یخچال جزیره ای نو تهیه کنید.

صادرات یخچال جزیره‌ای به گرجستان

یخچال جزیره ای به دلیل کیفیت و همچنین زیبایی در طراحی علاوه بر جذب مشتریان در بازار داخل،  مشتریان زیادی را در کشورهای مختلف به خود جذب کرده است. زیبایی در طراحی این یخچال و همچنین قیمت ارزان آن نسبت به مدل های خارجی باعث افزایش صادرات یخچال جزیره‌ای به کشور های مختلف شده است.

قیمت یخچال جزیره ای

یکی از کشور ها برای صادرات یخچال جزیره‌ای کشور گرجستان می باشد. تاجران ایرانی و خارجی با صادرات یخچال جزیره می‌توانند سود بسیار زیادی را نصیب خود کنند. برای اطلاع از نحوه صادرات یخچال جزیره‌ای به گرجستان و سایر کشورهای جهان می توانید با مشاوره فروش تماس بگیرید. شرکت آیسان علاوه بر فروش محصولات خود در شهرهای مختلف اقدام به صادرات یخچال جزیره ای به گرجستان، امارات، ترکیه، قطر، روسیه، انگلیس، مالزی و کشورهای دیگر کرده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش : امینی
راه های ارتباطی:
09137866953

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

قیمت یخچال شو کیک

استعلام قیمت یخچال شو کیک در سال 1400

استعلام قیمت یخچال شو کیک در سال ۱۴۰۰ قیمت یخچال شو کیک در سال ۱۴۰۰ …

Call Now Buttonمشاور فروش