استعلام قیمت آبسردکن استیل دو شیر از تولیدی

استعلام قیمت آبسردکن استیل دو شیر از تولیدی

تولیدی های آبسردکن استیل در شهرهای اصفهان ، تهران ، مشهد ، قم ، اراک ، ارومیه ، تبریز ، کرمان و سایر شهرها وجود دارند. برای استعلام قیمت آب سردکن استیل دو شیر می توانید به این تولیدی ها بروید. با مراجعه به تولیدی های آبسردکن استیل می توانید از قیمت آب سردکن استیل برای مسجد ، قیمت آب سردکن عمومی ، قیمت آب سردکن استیل در اصفهان و قیمت آب سردکن استیل چهارشیر اطلاع یابید.

قیمت آبسردکن استیل دو شیر

شرکت بازرگانی آیسان انواع مدل آب سردکن استیل دو شیر ، آبسردکن استیل چهارشیر ، آبسردکن استیل سه شیر ، آبسردکن استیل تک شیر را تولید می کند. برای اطلاع از لیست قیمت آب سردکن استیل دوشیر تولیدی آیسان می توانید با مشاوره فروش تماس بگیرید.

در این مقاله می خوانید:

  • قیمت آب سردکن استیل دو شیر در مشهد چقدر است؟
  • قیمت آبسردکن استیل برای مسجد در قم چقدر است؟
  • قیمت آبسردکن استیل صنعتی زاگرس چقدر است؟
  • صادرات آبسردکن استیل دو شیر به افغانستان چگونه انجام میشود؟

قیمت آبسردکن استیل دو شیر در مشهد

آبسردکن استیل دو شیر با بدنه استیل و همچنین فوم تزریقی پلی اورتان از حدود 5 تا 7 میلیون تومان است. علت تفاوت قیمت آب سردکن استیل دو شیر در کیفیت جنس بدنه و همچنین برق مصرفی آبسردکن استیل دو شیر است. موتور استفاده شده در آب سرد کن استیل دو شیر موتور دانفوس تولیدی لهستان، برزیل و ایتالیا است.

قیمت آبسردکن استیل دو شیر

در شهر مشهد تولیدی های مختلفی ، آبسردکن های استیل دو شیر و انواع دیگر آبسردکن های استیل را تولید می کنند. شرکت های مختلفی نظیر مشهد سرما و صنایع الکترواستیل از تولیدکنندگان آبسردکن استیل دو شیر در مشهد هستند. برای اطلاع از قیمت آب سردکن استیل دو شیر در شهر مشهد می توانید به نمایندگی‌های این تولیدکننده ها مراجعه کنید.

قیمت آبسردکن استیل دو شیر

اگر در شهر مشهد نیستید و یا قصد خرید ارزانتر آبسردکن استیل دو شیر را دارید ، میتوانید با مشاوره فروش شرکت بازرگانی آیسان تماس بگیرید. قیمت آب سردکن استیل دو شیر تولیدی شرکت آیسان ارزان تر از قیمت این مدل آبسردکن از تولیدی‌هاست.

قیمت آبسردکن استیل برای مسجد در شهر قم

آبسردکن استیل که مناسب قرار دادن در مسجد باشد ، در مدل‌های مختلفی تولید می شود. مدلهای آبسردکن استیل دو شیر، آبسردکن استیل چهار شیر و آبسردکن استیل چهار شیر دو طرفه از مدل‌های مختلف آبسردکن استیل هستند. کسانی که قصد خرید آبسردکن استیل برای مسجد دارند ابتدا باید مشخص کنند که کدام یک از این مدل ها را خریداری می‌کنند.

قیمت آبسردکن استیل دو شیر

قیمت آب سردکن استیل دو شیر برای مسجد از ۵ میلیون تومان شروع شده و با توجه به مدل آن تا ۱۰ میلیون تومان متغیر است. در شهر قم تولیدکنندگان آبسردکن استیل مدل های محدودی از آبسردکن استیل را تولید می کنند. تولید کنندگان آبسردکن استیل در شهرهای تهران ، مشهد و اصفهان در تولید و فروش آبسردکن استیل دو شیر و مدلهای دیگر آبسردکن استیل تنوع بیشتری دارند.

قیمت آبسردکن استیل دو شیر

برای اطلاع از قیمت آب سردکن استیل برای مسجد در شهر قم می توانید با تولیدی های آب سرد کن استیل در اصفهان یا تهران تماس بگیرید. همچنین می توانید به صورت حضوری به این تولیدی ها رفته و لیست قیمت آب سرد کن استیل دو شیر و قیمت آب سردکن استیل برای مسجد را دریافت کنید تا از آخرین قیمت آب سردکن استیل برای مسجد اطلاع یابید.

قیمت آبسردکن استیل صنعتی زاگرس

شرکت زاگرس یکی از شرکت های تولید کننده آبسردکن استیل صنعتی است. مدل های مختلف آبسردکن استیل صنعتی توسط شرکت زاگرس تولید می شود. برای خرید آبسردکن استیل صنعتی زاگرس باید به نمایندگی‌های این شرکت در شهرهای خود مراجعه کنید.

قیمت آبسردکن استیل دو شیر

شرکت زاگرس در شهر مشهد قرار دارد و به همین علت شما برای خرید آبسردکن استیل صنعتی باید علاوه بر پرداخت هزینه خرید آبسردکن استیل صنعتی ، هزینه حمل و نقل آن نیز بپردازید. به همین علت قیمت آب سردکن استیل صنعتی زاگرس برای شما گران‌تر از زمانی است که آبسردکن استیل صنعتی را از شهر خود خریداری کنید.

برای کاهش هزینه های خود و همچنین کاهش قیمت آب سرد کن استیل دو شیر و قیمت آبسردکن استیل صنعتی می‌توانید با مشاوره فروش شرکت آیسان تماس بگیرید.

صادرات آبسردکن استیل دو شیر به افغانستان

آبسردکن های استیل در مدل‌های دو شیر و چهار شیر که در ایران تولید می‌شوند، علاوه بر فروش در بازار داخل در بازارهای جهانی نیز به فروش می‌رسند. کشورهای مختلفی اقدام به صادرات آب سردکن استیل دو شیر به کشور خود کرده اند. یکی از این کشورها کشور افغانستان است.

قیمت آبسردکن استیل دو شیر

برای اطلاع از قیمت آب سردکن استیل دو شیر و همچنین صادرات آب سردکن استیل دو شیر به افغانستان، عراق، قطر، کویت، ارمنستان، گرجستان و تاجیکستان می‌توانید با مشاوره فروش شرکت آیسان تماس بگیرید. شرکت آیسان علاوه بر فروش محصولات خود در بازارهای داخل ، در زمینه صادرات آب سردکن استیل دو شیر و انواع یخچال های صنعتی فعالیت می کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش : امینی
راه های ارتباطی:
09137866953

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

قیمت یخچال جزیره ای

قیمت یخچال جزیره ای به صورت عمده در ساری

قیمت یخچال جزیره ای به صورت عمده در ساری برای اطلاع از قیمت یخچال جزیره …

Call Now Buttonمشاور فروش