بازار خرید یخچال فروشگاهی با قیمت تولیدی

بازار خرید یخچال فروشگاهی با قیمت تولیدی

بازار خرید یخچال فروشگاهی با قیمت تولیدی در تهران، اصفهان، شیراز، قم، اراک و یزد وجود دارد. برای خرید یخچال فروشگاهی می توانید به این مراکز مراجعه کنید. یخچال فروشگاهی برای صادرات به امارات، ترکیه، قطر، ارمنستان، کویت و روسیه نیز طراحی و تولید می شود.

در این مقاله می خوانید:

  • بازار خرید یخچال فروشگاهی در شهرهای مختلف کجاست؟
  • قیمت یخچال ویترینی دست دوم به چه میزان است؟
  • قیمت یخچال مغازه پروتئینی چقدر است؟
  • لیست قیمت یخچال ویترینی الکترواستیل را از کجا میتوان تهیه کرد؟
  • صادرات یخچال فروشگاهی به امارات چگونه امکان پذیر است؟

بازار خرید یخچال فروشگاهی در شهرهای مختلف

خرید یخچال صنعتی با کیفیت یکی از دغدغه های اصلی فروشندگان موادغذایی است. فروشندگان موادغذایی در مکان‌های مختلف مانند رستوران ها، کافی شاپ ها ، قنادی ها ، قصابی ها، هایپرمارکت ها و فروشگاه های زنجیره ای و … مهم ترین جنبه کار خود را حفظ کیفیت مواد غذایی و تحویل آن به مشتریان می دانند.

خرید یخچال فروشگاهی

برای خرید یخچال فروشگاهی با کیفیت و با قیمت ارزان باید به بازار خرید یخچال فروشگاهی در شهرهای خود مراجعه کنید. قطعا در شهرهای مختلف ، بازار ها و فروشگاه های مختلفی جهت خرید یخچال فروشگاهی وجود دارندکه شما با مراجعه به آن می توانید یخچال فروشگاهی بخرید. شرکت های بزرگ تولیدی یخچال در شهرهای مختلف نمایندگی دارند. برای خرید یخچال فروشگاهی می توانید به نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی هم بروید.

قیمت یخچال ویترینی دست دوم

به دلیل گران بودن یخچالهای ویترینی نو برخی از فروشندگان برای خرید یخچال ویترینی اقدام به خرید یخچال ویترینی دست دوم می‌کنند. قیمت یخچال ویترینی دست دوم با معیارهای مختلفی سنجیده می‌شود: مثلاً جنس موتور در تعیین قیمت یخچال ویترینی دست دوم بسیار موثر است، چرا که اگر جنس موتور مناسب باشد یخچال ویترینی دست دوم می‌تواند به اندازه یخچال ویترینی نو کار کند. علاوه بر آن کیفیت بدنه و همچنین جنس شیشه ها در تعیین قیمت یخچال ویترینی دست دوم موثر است.

قیمت یخچال ویترینی دست دوم : جنس موتور ،جنس بدنه ،جنس شیشه ها، مدت زمانی که استفاده شده

پیشنهاد مشاوران فروش شرکت آیسان به خریداران یخچال ویترینی آن است که اقدام به خرید یخچال ویترینی نکنند چرا که یخچال ویترینی دست دوم چند بار استفاده شده و دارای استهلاک هست. شما علاوه بر خرید یخچال ویترینی دست دوم باید هزینه تعمیرات پس از آن را بپردازید زیرا گارانتی و خدمات پس از فروش ندارد. یخچالهای ویترینی نو دارای گارانتی و خدمات پس از فروش هستند

خرید یخچال فروشگاهی

یخچال های تولیدی شرکت آیسان مدل های متنوعی از یخچال های صنعتی و فروشگاهی را در برمی گیرد. این محصولات دارای ۴ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش هستند.

قیمت یخچال مغازه پروتئینی

یخچال مغازه پروتئینی عمدتاً در ابعاد زیر ساخته می‌شوند:

  • ارتفاع 2 متر
  • طول 2/5متر
  • عمق 95 سانتی متر

در تعیین قیمت یخچال مغازه پروتئینی کیفیت موتور حرف اول را می زند. به دلیل قرار دادن گوشت و جلوگیری از خشک شدن آن در یخچال مغازه پروتئینی باید موتور با کیفیتی استفاده شود. به همین علت قیمت یخچال مغازه پروتئینی از قیمت یخچال ویترینی ایستاده یا قیمت یخچال ایستاده سوپرمارکت گران‌تر است.

خرید یخچال فروشگاهی

 

پیشنهاد مشاوران فروش شرکت آیسان به خریداران یخچال مغازه پروتئینی آن است که ابتدا ابعاد و اندازه ی محصول مورد نظر خود را مشخص کنند و سپس اقدام به خرید یخچال مغازه پروتئینی نمایند.

لیست قیمت یخچال ویترینی الکترواستیل

شرکت الکترواستیل از شرکت‌های تولیدکننده در زمینه یخچال صنعتی می باشد. این شرکت علاوه بر تولید در زمینه یخچال صنعتی در زمینه یخچال‌های خانگی و تجهیزات فروشگاهی هم محصولاتی تولید می کند.برای آگاهی از قیمت یخچال ویترینی الکترواستیل می‌توانید به سایت این شرکت مراجعه کنید.

خرید یخچال فروشگاهی

البته قیمت یخچال ویترینی الکترواستیل برای برخی خریداران یخچال صنعتی گران است. زیرا خریداران برای خرید یخچال فروشگاهی یا مدل های دیگر یخچال صنعتی باید به نمایندگی فروش یخچال فروشگاهی الکترواستیل مراجعه کنند. مسلما خرید از نمایندگی هزینه بیشتری نسبت به زمانی دارد که خرید یخچال فروشگاهی با قیمت تولیدی انجام شود.

صادرات یخچال فروشگاهی به امارات

کشور امارات یکی از کشورهای مقصد در زمینه تجارت و همچنین صادرات یخچال صنعتی ایرانی است. این کشور با داشتن تاجران موفق در زمینه خرید و فروش یخچال فروشگاهی و صنعتی می تواند به عنوان مقصد تجاری مناسب برای صادرات یخچال فروشگاهی باشد.

خرید یخچال فروشگاهی

یخچال‌های فروشگاهی تولید شده در ایران به لحاظ کیفیت با نمونه‌های خارجی خود برابری می‌کند. علاوه بر آن قیمت پایین یخچال ها نسبت به نمونه‌های خارجی علاقه خریداران اماراتی و همچنین کشورهای دیگر را برای صادرات یخچال فروشگاهی افزایش داده است.

شرکت آیسان در زمینه صادرات یخچال فروشگاهی فعالیت‌های موثری دارد. برای آشنایی با نحوه صادرات یخچال فروشگاهی به امارات، ترکیه، قطر، روسیه و سایر کشورها می توانید با مشاورین فروش آیسان تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش : امینی
راه های ارتباطی:
09137866953

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

قیمت یخچال شو کیک

استعلام قیمت یخچال شو کیک در سال 1400

استعلام قیمت یخچال شو کیک در سال ۱۴۰۰ قیمت یخچال شو کیک در سال ۱۴۰۰ …

Call Now Buttonمشاور فروش