خرید یخچال صنعتی پرده هوا

خرید یخچال صنعتی پرده هوا

یخچال صنعتی پرده هوا چه ویژگی هایی دارد ؟ از یخچال صنعتی پرده هوا در چه مکان هایی استفاده میشود ؟ برای خرید یخچال صنعتی پرده هوا چه اقداماتی لازم است؟ یخچال صنعتی پرده هوا گونه ای از یخچالهای صنعتی است که بدون در بوده و از مکانیزم پرده هوا برای یخچال استفاده می‌شود .

 

یخچال صنعتی پرده هوا

 

یخچال صنعتی پرده هوا چه ویژگی هایی دارد ؟

مکانیزم عملکرد یخچال پرده هوا بدون در به گونه‌ای است که لایه از هوا را به واسطه منافع زیر طبقات در مقابل فضای بیرونی ایجاد می‌کند و دمای محفظه یخچال پس از گذشت کمتر از یک دقیقه به میزان استاندارد مورد نیاز می رسد. به وسیله همین مکانیزم از مواد خوراکی در آن یخچال محافظت می کند. در واقع در این گونه از یخچال ها دیگر نیازی به باز و بسته کردن در وجود ندارد. مشتری می تواند از مواد خوراکی درون یخچال بدون باز و بسته کردن در استفاده کند. مشتری می تواند محصول مورد نیاز خود را از درون یخچال بی واسطه بردارد.
ویژگی منحصر به فرد این یخچال باعث شده که محبوبیت آن در بین مردم و به خصوص در فروشگاه‌های زنجیره‌ای بسیار زیاد شود. مزیت مضاعف یخچالها آن است که علاوه بر سهولت دسترسی آسان مشتریان امکان قرار دادن آسان مواد غذایی در یخچال را برای فروشندگان نیز فراهم می‌کند. علاوه بر این ویژگی های مهم داشتن فضای بسیار زیاد آن می تواند تواند اغلب مواد مصرفی خوراکی نظیر گوشت لبنیات و کالباس و انواع نوشیدنی را قرار بدهد.

 

یخچال صنعتی پرده هوا

 

بیشتر مشتریان فروشگاه زنجیره ای علاقه‌مند هستند که از این گونه یخچال ها استفاده کنند زیرا استفاده از این یخچال ها برای آنها راحت بوده و همچنین آسان و لذت بخش است. یخچال پرده هوا با طراحی مدرن خود بدون در این امکان را برای مشتریان فراهم می کند که هر کالایی را به وضوح دیده لمس کند و با آسانی آن را درون سبد فروشگاه خود قرار دهد. در نتیجه با همین روند ساده به واسطه یخچال های مدرن پرده هوا میزان فروش روزانه فروشگاه های زنجیره ای بالاتر رفته است. به همین دلیل درون یخچال صنعتی پرده هوا هیچ کالایی باقی نمی ماند.

 

یخچال صنعتی پرده هوا

 

از یخچال صنعتی پرده هوا در چه مکان هایی استفاده میشود؟

کاربری یخچال ها برای استفاده از آنها در فروشگاه زنجیره ای است. در واقع فروشگاههای زنجیرهای جایگاه اصلی یخچال هستند. طول زیاد یخچال ها و همچنین حجم زیادی که یخچال ها در فضا می گیرند استفاده از آنها را در سوپرمارکت‌ها و حتی هایپر مارکت های کوچک نیز فراهم می کند. در واقع تنها مشتریان و یا بهتر بگوییم مشتریان اصلی یخچال‌ها فروشگاه زنجیره ای هستند. امروزه فروشگاه زنجیره ای که رشد قابل توجهی داشتند و جای سوپرمارکت ها را گرفتند. یخچال صنعتی پرده هوا در واقع نیاز فروشندگان مواد غذایی در فروشگاه زنجیره ای را برطرف می سازند. یخچال صنعتی پرده هوا بزرگ بوده و مواد غذایی گوناگون را در خود جای می‌دهند. پس جایگاه یخچال پرده هوا فروشگاه های زنجیره ای است.

 

یخچال صنعتی پرده هوا

 

 

برای خرید یخچال صنعتی پرده هوا چه اقداماتی لازم است ؟

یخچال صنعتی پرده هوا به دلیل حجم بزرگ خود توسط فروشندگان محدودی ارائه می شود. در واقع فروشندگان یخچال های صنعتی نمی‌توانند این کالا را به هر کجای ایران که خواستند ارسال کنند. اما گروه تجاری صنعتی سرمایش این امکان را برای شما فراهم می کند تا در اسرع وقت و در سرتاسر ایران تحویل بگیرید. گروه تجاری صنعتی سرمایش امکان ارسال یخچال صنعتی پرده هوا را به سراسر ایران فراهم می‌کند.

تنها کافیست برای داشتن این محصول با مشاوران فروش ما تماس بگیرید. مشاوران فروش ما به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات در زمینه فروش یخچال صنعتی می باشد. اگر شما یک فروشگاه بزرگ زنجیره‌ای دارید برای خرید یخچال صنعتی پرده هوا اقدام کنید. چراکه خرید یخچال فروش شما را تضمین کرده و همچنین تنوع محصولات شما را زیاد می کند. امکان قرار دادن محصولات بسیار زیاد در اختیار شما فراهم می کند. اگر به فکر افزایش مشتری خود هستید از یخچال صنعتی پرده‌های گروه تجاری صنعتی سرمایه استفاده کنید

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش:امینی
راه های ارتباطی:
09137866953

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید یخچال فریزر صنعتی در مشهد از کارخانه

قیمت خرید یخچال فریزر صنعتی در مشهد از کارخانه یخچال فریزر صنعتی چه تفاوتی با …

Call Now Buttonمشاور فروش