قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب در بازار داخل

قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب دربازار داخل

قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب به علت نوسانات بازار تغییر می کند. کسانی که قصد خرید یخچال فروشگاهی بدون درب را دارند باید برای استعلام آخرین قیمت یخچال فروشگاهی به نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی در شهرهای خود مراجعه کنند. 
شرکت بازرگانی آیسان یکی از شرکت های داخلی در زمینه تولید یخچال فروشگاهی بدون درب است. شما می توانید برای آگاهی از قیمت یخچال فروشگاهی ، قیمت یخچال بدون درب دست دوم ، قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم ، قیمت یخچال های روباز ، یخچال صنعتی و یخچال جزیره با مشاوران فروش شرکت آیسان تماس بگیرید.
شرکت آیسان در زمینه صادرات یخچال ایستاده به ترکیه، امارات، قطر، سوریه، روسیه، ارمنستان، گرجستان و سایر کشورهای جهان فعالیت می کند
در این مقاله می خوانید:
قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب چگونه تعیین می شود؟
طرز کار یخچال بدون درب چگونه است؟
یخچال جزیره چه تفاوتی با یخچال فروشگاهی بدون درب دارد؟
صادرات یخچال ایستاده به ترکیه چگونه امکان پذیر است؟

قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب

برای استعلام قیمت یخچال فروشگاهی باید بدانید که عوامل مختلفی بر افزایش قیمت یخچال فروشگاهی تاثیر می گذارد. یکی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب متراژ آن است. هر متر یخچال فروشگاهی بدون درب 10 میلیون تومان است که البته بیشتر هم می شود.

قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب

جنس موتور و بدنه در تعیین قیمت یخچال فروشگاهی موثر است. مشتریانی که قصد خرید یخچال فروشگاهی بدون درب را دارند می توانند با مراجعه به نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی از قیمت یخچال فروشگاهی آگاهی یابند. همچنین می توانید با مشاوران فروش شرکت آیسان برای استعلام قیمت یخچال فروشگاهی و یا خرید یخچال فروشگاهی تماس بگیرید.

طرز کار یخچال بدون درب

مکانیزم عملکرد یخچال بدون درب به گونه‌ای است که لایه از هوا را به واسطه منافع زیر طبقات در مقابل فضای بیرونی ایجاد می‌کند و دمای محفظه یخچال پس از گذشت کمتر از یک دقیقه به میزان استاندارد مورد نیاز می رسد. به وسیله همین مکانیزم از مواد خوراکی در آن یخچال محافظت می کند. در واقع در این گونه از یخچال ها دیگر نیازی به باز و بسته کردن در وجود ندارد. مشتری می تواند از مواد خوراکی درون یخچال بدون باز و بسته کردن در استفاده کند. مشتری می تواند محصول مورد نیاز خود را از درون یخچال بی واسطه بردارد.

قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب

 

ویژگی منحصر به فرد این یخچال باعث شده که محبوبیت آن در بین مردم و به خصوص در فروشگاه‌های زنجیره‌ای بسیار زیاد شود. مزیت مضاعف یخچالها آن است که علاوه بر سهولت دسترسی آسان مشتریان امکان قرار دادن آسان مواد غذایی در یخچال را برای فروشندگان نیز فراهم می‌کند. علاوه بر این ویژگی های مهم داشتن فضای بسیار زیاد آن می تواند تواند اغلب مواد مصرفی خوراکی نظیر گوشت لبنیات و کالباس و انواع نوشیدنی را قرار بدهد.

قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب

یخچال جزیره

بیشتر مشتریان فروشگاه زنجیره ای علاقه‌مند هستند که از یخچال جزیره استفاده کنند زیرا استفاده از این یخچال ها برای آنها راحت بوده و همچنین آسان و لذت بخش است.

قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب

قیمت یخچال فروشگاهی و یخچال جزیره به علت متفاوت بودن طراحی آنها با یکدیگر فرق دارد. برای سفارش یخچال جزیره مشتریان باید طول یخچال را سفارش بدهند.

تفاوت یخچال فروشگاهی بدون درب با یخچال جزیره در این است که یخچال جزیره به صورت خوابیده از سیستم پرده هوا استفاده می کند اما یخچال فروشگاهی به صورت ایستاده طراحی شده و از تکنولوژی پرده هوا برای سرما درون یخچال استفاده می کند.

کاربری یخچال جزیره برای استفاده از آنها در فروشگاه زنجیره ای است. در واقع فروشگاههای زنجیرهای جایگاه اصلی یخچال جزیره هستند. طول زیاد یخچال ها و همچنین حجم زیادی که یخچال ها در فضا می گیرند استفاده از آنها را در سوپرمارکت‌ها و حتی هایپر مارکت های کوچک نیز فراهم می کند.

قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب

در واقع تنها مشتریان یخچال‌های جزیره، فروشگاه زنجیره ای هستند. امروزه فروشگاه زنجیره ای که رشد قابل توجهی داشتند و جای سوپرمارکت ها را گرفتند. یخچال فروشگاهی بدون درب و یخچال جزیره در واقع نیاز فروشندگان مواد غذایی در فروشگاه زنجیره ای را برطرف می سازند.

برای آگاهی از قیمت یخچال فروشگاهی و یا سفارش یخچال جزیره می توانید با مشاوران فروش شرکت آیسان تماس بگیرید.

صادرات یخچال ایستاده به ترکیه

یخچال ایستاده تولید شده در ایران به دلیل کیفیت بالای خود توانسته مشتریان زیادی را در سراسر جهان به خود جذب کند. مشتریان یخچال ایستاده در کشورهای مختلف این یخچال را با کیفیتی عالی و قیمتی ارزان تر نسبت به کشورهای دیگر خریداری می‌کنند. مشتریان از کشورهای مختلف مانند ترکیه، قطر، امارات ، روسیه، گرجستان و ارمنستان برای استعلام قیمت یخچال فروشگاهی و خرید آن به کشور ایران سفر می کنند.

قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب

شرکت بازرگانی آیسان یکی از شرکت های فعال در زمینه تولید یخچال فروشگاهی، یخچال جزیره و یخچال ایستاده است. کسانی که قصد صادرات یخچال ایستاده به ترکیه، امارات ، قطر، عراق، ارمنستان، گرجستان و کشورهای مختلف را دارند می توانند با مشاوران فروش شرکت آیسان تماس بگیرند. مشاوران فروش شرکت آیسان به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به مشتریان است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش : امینی
راه های ارتباطی:
09137866953

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

قیمت یخچال شو کیک

استعلام قیمت یخچال شو کیک در سال 1400

استعلام قیمت یخچال شو کیک در سال ۱۴۰۰ قیمت یخچال شو کیک در سال ۱۴۰۰ …

Call Now Buttonمشاور فروش