نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی در تهران

نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی در تهران

نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی در تهران، اصفهان، شیراز، اراک و مشهد و صادرات یخچال فروشگاهی به ارمنستان، ترکیه، امارات قطر و کویت از طریق شرکت بازرگانی آیسان فراهم شده است.

 نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی کجاست؟قیمت خرید یخچال فروشگاهی چقدر است؟ قیمت یخچال مغازه پروتئینی به چه میزان است؟ صادرات یخچال فروشگاهی به ارمنستان چگونه امکان پذیر است؟ قیمت فریزر ایستاده فروشگاهی چقدر است؟ 

نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی

نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی در شهرهای مختلف برای بهره مندی سود خود قیمت خرید یخچال فروشگاهی را بالاتر می برند. شرکت بازرگانی آیسان با فروش یخچال فروشگاهی به قیمت عمده توانسته قیمت فروش یخچال فروشگاهی را از قیمت نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی پایین‌تر بیاورد.

 

نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهییخچال های فروشگاهی شرکت آیسان به همه نقاط کشور ارسال می شوند. با این کار مشتریان در شهرهای مختلف کشور بدون مراجعه به نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی می توانند با قیمتی ارزان اقدام به خرید یخچال فروشگاهی کنند.

قیمت خرید یخچال فروشگاهی

یخچال فروشگاهی یکی از پرطرفدارترین نوع یخچال های صنعتی است. به دلیل طراحی زیبای یخچال و همچنین جادار بودن آن مشتریان زیادی برای خرید یخچال فروشگاهی اقدام می‌کنند. قیمت یخچال فروشگاهی بستگی به متراژ و نوع موتور به کار رفته شده در آن دارد.

متراژ یخچال فروشگاهی از یک و نیم متر شروع شده و بالاتر می‌رود. هر متر یخچال فروشگاهی قیمتی معادل ۱۰ میلیون تومان دارد. موتور های تولید شده توسط شرکت های خارجی نیز در تعیین قیمت یخچال فروشگاهی موثر است.

قیمت یخچال مغازه پروتئینی

قیمت یخچال مغازه پروتئینی به دلیل ابعاد و اندازه های مختلف متنوع است. ابعاد یخچال مغازه پروتئینی به صورت استاندارد به صورت زیر است:

  • عمق 95 سانتی متر
  • ارتفاع 200 سانتی متر
  • طول 230 سانتی متر

جنس موتور یخچال مغازه پروتئینی  دانفوس بوده که تولید کشورهای برزیل، لهستان و همچنین آلمان می باشد.سرمای ایجاد شده درون یخچال مغازه پروتئینی باید به گونه‌ای باشد که مانع از خشک شدن گوشت بشود. برای آگاهی از قیمت یخچال مغازه پروتئینی می توانید با مشاورین فروش شرکت آیسان تماس بگیرید.

نمايندگي فروش يخچال هاي فروشگاهي
 

صادرات یخچال فروشگاهی به ارمنستان

کشور ارمنستان از کشورهای همسایه شمالی ایران می باشد که به راحتی می توان صادرات محصولات مختلف را به آنجا انجام داد. یخچال فروشگاهی تولید شده در ایران به جهت کیفیت و همچنین زیبایی در طراحی توانسته جای خود را در بازارهای صادراتی جهان باز کند. به همین علت صادرات یخچال فروشگاهی به ارمنستان دارای جایگاه ویژه ای می باشد.نمايندگي فروش يخچال هاي فروشگاهيشرکت بازرگانی آیسان علاوه بر صادرات یخچال فروشگاهی به ارمنستان، ترکیه، امارات، قطر و کشورهای منطقه به شما در صادرات محصول خود کمک خواهد کرد. تاجران ایرانی و ارمنی با صادرات یخچال فروشگاهی به ارمنستان می‌توانند سود بسیار زیادی را نصیب خود کنند.

 

 

نمايندگي فروش يخچال هاي فروشگاهي

قیمت فریزر ایستاده فروشگاهی

فریزر فروشگاهی همانند یخچال فروشگاهی به خاطر تنوع در کیفیت و همچنین تنوع در ابعاد و اندازه دارای قیمت های متنوع است. البته قیمت فریزر ایستاده فروشگاهی بیشتر از قیمت خرید یخچال فروشگاهی است زیرا مدل موتورفریزر با موتور یخچال فروشگاهی متفاوت است.

نمايندگي فروش يخچال هاي فروشگاهي

خریداران یخچال فروشگاهی و فریزرفروشگاهی معمولا به دنبال کیفیت مناسب و قیمت ارزان هستند. یخچال و فریزر فروشگاهی به دلیل کاربرد فراوان مشتریان زیادی دارند. اغلب مشتریان از شهرهای مختلف جهت خرید یخچال فروشگاهی یا خرید فریزر فروشگاهی تماس می گیرند. برخی از مشتریان به دنبال نمایندگی فروش یخچال  در شهر خود هستند.

نمايندگي فروش يخچال هاي فروشگاهي

برای آگاهی از قیمت یخچال ایستاده فروشگاهی و همچنین قیمت فریزر ایستاده فروشگاهی می توانید به نمایندگی فروش یخچال فروشگاهی در شهرهای مختلف مراجعه کنید. همچنین می توانید با تماس با مشاوران فروش شرکت آیسان از قیمت خرید یخچال فروشگاهی و همچنین قیمت فریزر ایستاده فروشگاهی مطلع شوید. در این صورت دیگر نیازی به مراجعه به نمایندگی فروش یخچال ندارید

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش : امینی
راه های ارتباطی:
09137866953

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

قیمت یخچال شو کیک

استعلام قیمت یخچال شو کیک در سال 1400

استعلام قیمت یخچال شو کیک در سال ۱۴۰۰ قیمت یخچال شو کیک در سال ۱۴۰۰ …

Call Now Buttonمشاور فروش