قیمت یخچال ویترینی دست دوم در بازار داخل

قیمت یخچال ویترینی دست دوم در بازار داخل

قیمت یخچال دست دوم در بازار داخل در شهرهای تهران، اصفهان، شیراز، قم، یزد، سمنان و سایر شهرهای کشور توسط فروشندگان دست دوم تعیین می شود. برای اطلاع از قیمت یخچال دست دوم باید به مرکز فروش یخچال دست دوم در شهرهای خود بروید.

قیمت یخچال ویترینی دست دوم

شرکت بازرگانی آیسان در زمینه خرید و فروش یخچال ویترینی نو و انواع یخچال های صنعتی فعالیت می کند. برای اطلاع از لیست قیمت یخچال سوپری، لیست قیمت یخچال ویترینی الکترواستیل، قیمت یخچال ایستاده 4 درب، قیمت یخچال ایستاده 60 سانتی، لیست قیمت یخچال مرغ فروشی می توانید با مشاوران فروش شرکت تماس بگیرید.

در این مقاله می خوانید:

 • قیمت یخچال ویترینی دست دوم را ازکجا می توان تهیه کرد؟
 • قیمت یخچال ایستاده دو درب چقدر است؟
 • قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم چقدر است؟
 • صادرات یخچال ویترینی ایستاده به ترکمنستان چگونه امکان پذیر است؟

لیست قیمت یخچال ویترینی دست دوم با کیفیت

برای اطلاع از لیست قیمت یخچال دست دوم باید به نمایندگی فروش یخچال های ویترینی در شهرهای مختلف بروید. در این نمایندگی ها اغلب به لیست قیمت یخچال ویترینی  با ابعاد و اندازه های سفارشی وجود دارد. بعضی از نمایندگی فروش یخچالهای ویترینی برای کسب مشتری بیشتر اقدام به فروش یخچال ویترینی دست دوم می کنند.

قیمت یخچال ویترینی دست دوم

شما می توانید برای آگاهی از قیمت یخچال ویترینی به این نمایندگی ها مراجعه کرده و با آگاهی از قیمت یخچال اقدام به خرید نمایید. البته نمایندگی فروش یخچال سود خود را به قیمت اصلی یخچال سوپری و انواع یخچال صنعتی اضافه می کنند. به همین علت قیمت یخچال دست دوم در نمایندگی ها گران تر از تولیدی هایی است که یخچال ویترینی و سوپری تولید می‌کنند.

قیمت یخچال ویترینی دست دوم

شرکت بازرگانی آیسان برای کاهش قیمت یخچال دست دوم و همچنین یخچال ویترینی نو اقدام به ارسال محصولات خود به شهرهای مختلف می کند. برای استعلام قیمت یخچال ویترینی نو می‌توانید با مشاوران فروش شرکت آیسان تماس بگیرید.

قیمت یخچال ایستاده دو درب

یخچال ایستاده دو درب دارای ابعاد و اندازه های متنوعی است .ابعاد استاندارد یخچال ایستاده دو درب اتفاع ۲ متر، طول ۲ متر و همچنین عمق ۸۵ سانتی متر می‌باشد. البته این ابعاد برای یخچال ایستاده دو در جهت فروشگاه های پروتئینی میباشد. عمق و سایر ابعاد یخچال ها بستگی به محصولی که در آن می گذارید دارد.

قیمت یخچال ویترینی دست دوم

به عنوان مثال یخچال ایستاده دو درب که برای سوپر مارکت مورد استفاده قرار می گیرد، عمق کمتری نسبت به یخچال ایستاده دودربی دارد که در قصابی ها و لبنیاتی ها استفاده می شود.

 • مشخصات فنی یخچال ویترینی ایستاده دو درب:
 • ابعاد خارجی (عرض*عمق*ارتفاع) 245*86*221
 • ابعاد داخلی (عرض*عمق*ارتفاع) 235*66*160
 • حجم خالص (لیتر) 2100 حجم ناخالص (لیتر) 2970
 • رنج دمایی 0 ~+5 گنجایش با قوطی 300 میلی لیتری 3780
 • گنجایش با قوطی 1500 میلی لیتری 530
 • نوع شیشه دو جداره حاوی گاز آرگون
 • جنس بدنه خارجی ورق گالوانیزه با پوشش رنگ الکتروستاتیک
 • ردیف انرژی A توان مصرفی (W) 520
 • گنجایش بارگیری برای کانتینر 20 فوت 14، گنجایش بارگیری برای کانتینر 40 فوت 8
 • جنس درب آلومینیوم سنگین
 • تعداد طبقات/ظروف 20 برفک زدایی نفراست
 • سیستم روشنایی LED داخل کابین
 • نوع ترموستات دیجیتال

 

قیمت یخچال ایستاده دو درب بر اساس جنس موتور و کیفیت بدنه نیز تعیین می‌شود. موتورهای با کیفیت قیمت گرانترین نسبت به موتورهای درجه دوم دارد. برای آگاهی از قیمت یخچال ایستاده دو درب می توانید به نمایندگی فروش یخچال های ویترینی در شهر خود مراجعه کنید و یا با مشاوران فروش شرکت بازرگانی آیسان تماس بگیرید.

قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم

قیمت یخچال روباز فروش فروشگاهی دست دوم و یخچال ویترینی دست دوم اغلب توسط خریدارانی استعلام می‌شوند که می‌خواهند هزینه کمتری نسبت به خرید یخچال ویترینی نو یا خرید یخچال فروشگاهی روباز پرداخت کنند.

قیمت یخچال ویترینی دست دوم

قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم و یخچال ویترینی دست دوم بر اساس جنس موتور و بدنه تعیین می‌شود. البته پیشنهاد مشاوره فروش شرکت آیسان به خریداران دست دوم آن است که اقدام به خرید یخچال های ویترینی به صورت نو کنند. زیرا یخچال ویترینی نو دارای خدمات پس از فروش و ضمانت نامه است. اگر برای یخچال مشکل فنی به وجود بیاید شرکت پاسخگوی مشکل خواهد بود.

قیمت یخچال ویترینی دست دوم

برای اطلاع از قیمت یخچال دست دوم و همچنین قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم می‌توانیم به نمایندگی فروش یخچال های ویترینی مراجعه کنید و یا به بازار خرید و فروش یخچالهای دست دوم بروید.

صادرات یخچال ویترینی ایستاده به ترکمنستان

بازار فروش یخچال در ایران بسیار پر رونق است زیرا یخچال های تولید شده در ایران دارای جنس و کیفیت مناسب است و همچنین طراحی آنها توانسته به طراحی های روز دنیا نزدیک شود. به همین علت صادرات یخچال ویترینی ایستاده به کشورهای همسایه نظیر ترکمنستان، ارمنستان، تاجیکستان، افغانستان، ترکیه، قطر و امارات انجام می‌شود.

قیمت یخچال ویترینی دست دوم

کشور ترکمنستان یکی از دیگر از مقصدهای تجاری برای صادرات یخچال ویترینی ایستاده است. قیمت تمام شده یخچال ویترینی ایستاده در ایران نسبت به کشورهای خارجی بسیار ارزانتر است به همین علت مشتریان خارجی را ترغیب می کند تا اقدام به صادرات یخچال ویترینی به کشورهای خود کنند.

بری آشنایی با نحوه چگونگی صادرات یخچال ویترینی ایستاده به کشور ترکمنستان و کشورهای دیگر منطقه می توانید با مشاورین شرکت آیسان در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش : امینی
راه های ارتباطی:
09137866953

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

قیمت یخچال شو کیک

استعلام قیمت یخچال شو کیک در سال 1400

استعلام قیمت یخچال شو کیک در سال ۱۴۰۰ قیمت یخچال شو کیک در سال ۱۴۰۰ …

Call Now Buttonمشاور فروش