خرید یخچال ویترینی نو با قیمت تولیدی

خرید یخچال ویترینی نو با قیمت تولیدی

خرید یخچال ویترینی نو با قیمت تولیدی در تهران ، اصفهان، شیراز، مشهد، یزد و سمنان امکان پذیر است. شما می توانید با تماس با تولیدکنندگان یخچال ویترینی در شهر خود اقدام به خرید یخچال ویترینی نو کنید. شرکت آیسان در زمینه تولید و فروش یخچال ویترینی و همچنین صادرات یخچال ویترینی ایستاده به عراق، افغانستان، کویت، ترکیه ، روسیه و سایر کشورهای منطقه فعالیت می کند. شما می توانید با تماس با مشاوران فروش شرکت آیسان اقدام به خرید یخچال ویترینی نو با قیمت تولیدی کنید.

در این مقاله می خوانید:

  • بازارخرید یخچال ویترینی نو با قیمت تولیدی کجاست؟
  • قیمت یخچال ایستاده تک درب چقدر است؟
  • لیست قیمت یخچال سوپری را از کجا می توان تهیه کرد؟
  • صادرات یخچال ویترینی ایستاده به عراق چگونه امکان پذیر است؟

خرید یخچال ویترینی نو با قیمت تولیدی

یخچال ویترینی نو مدلی از یخچال صنعتی است که ارائه محصول به مشتری را بسیار راحت کرده است.

فروشگاه های زنجیره ای عمدتا اقدام به خرید یخچال ویترینی نو می کنند. دلیل این استفاده کاملا روشن است. فروشگاه های زنجیره ای در ارائه محصولات خود به مشتری ها سعی دارند که موادغذایی خود را به راحتی در اختیار مشتری قرار دهند. این کار هم دست مشتریان را برای خرید متنوع باز می کند وهم سود مناسبی برای دارندگان فروشگاه های زنجیره ای به ارمغان می آورد. در همین راستا خرید یخچال ویترینی در فروشگاه های زنجیره ای متداول است.

خرید یخچال ویترینی نو

بازار خرید یخچال ویترینی در شهرهای مختلف وجود دارد. کسانی که قصد خرید یخچال ویترینی نو را دارند باید به بازار خرید یخچال ویترینی نو یا نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی مراجعه کرده و اقدام به خرید یخچال ویترینی نو کنند.یخچال ویترینی نو در واقع علاوه بر محافظت از مواد غذایی به فروش موثر آنها هم کمک می کنند.

خرید یخچال ویترینی نو

بهترین یخچال برای سوپرمارکت ، یخچال ویترینی نو است. شما با خرید یخچال ویترینی می توانید به راحتی محصولات خود را در معض دید مشتریان قرار دهید. جذابیت ظاهری یخچال ویترینی نو مشتریان بیشتری را به خود جذب می کند و باعث فروش هرچه بیشتر می شود. پس خرید یخچال ویترینی می تواند انتخاب مناسبی باشد.

قیمت یخچال ایستاده تک درب

یخچال ایستاده تک درب همان یخچال ویترینی است که به صورت تک درب و ایستاده تولید می شود. یخچال ویترینی ایستاده مدل پرطرفدار یخچال های صنعتی است. قیمت یخچال ایستاده تک درب براساس ابعاد و اندازه آن متغیر است. عوامل مهمی در افزایش قیمت یخچال ایستاده تک درب تاثیر می گذارند.

خرید یخچال ویترینی نو

یخچال ویترینی ایستاده باید از بدنه مناسبی برخوردار باشد. جنس بدنه در قیمت یخچال ایستاده تک درب موثر است. این بدنه ها از نوع فوم تزریق فشرده (پلی یورتان) می باشند. این نوع فوم تزریق شده جهت صرفه جویی در مصرف برق بسیار موثر است. در واقع خرید یخچال ویترینی با کیفیت مناسب بدنه می تواند خرید مناسب و مقرون به صرفه ای باشد.

خرید یخچال ویترینی نو

جنس موتور هم در قیمت یخچال ایستاده تک درب موثر است. در خرید یخچال ویترینی دقت کنید که جنس موتو باید دانفوس باشد.شیشه های یخچال ویترینی هم در قیمت یخچال ویترینی ایستاده تک درب موثر است.  شیشه دوجداره باعث جلوگیری از هدررفتن سرما شده و از انتقال سرما به بیرون خودداری می کند.

برای خرید یخچال ویترینی دقت کنید که کف این یخچال ها باید ورق استیل نگیر باشد. ورقهای استیل نگیر فوق العاده محکم و مقاوم هستند. آنها وزن های بسیار سنگین را هم می توانند تحمل کنند. به همین علت بدون نگرانی مواد غذایی خود را هر اندازه که می خواهید در این یخچال ها قرار دهید.

لیست قیمت یخچال سوپری

یخچال سوپری مدلی از یخچال فروشگاهی است که دارای درب بوده اما ابعاد و اندازه بزرگی دارد. این مدل از یخچال به دلیل استقبال فروشندگان موادغذایی تولید بسیار زیادی دارد. یخچال ویترینی مدل های متنوع تک درب، دو درب، سه درب و چهار درب دارد.

خرید یخچال ویترینی نو

یخچال سوپری یخچال ویترینی است که طول بیشتری نسبت به یخچال ایستاده 4 درب دارد. به همین علت قیمت یخچال سوپری از قیمت یخچال ایستاده تک درب یا قیمت یخچال ایستاده 4 درب بیشتر است. برای آگاهی از لیست قیمت یخچال سوپری و سفارش محصول خود می توانید با مشاوران فروش شرکت آیسان تماس بگیرید

صادرات یخچال ویترینی ایستاده به عراق 

صادرات یخچال ویترینی ایستاده به دلیل استقبال کشورهای مختلف از این محصول بسیار گسترده شده است . کشورهای منطقه به خصوص عراق، امارات، قطر ، کویت، سوریه، افغانستان و گرجستان از جمله کشورهای مقصد صادرات یخچال ویترینی ایستاده می باشند.

خرید یخچال ویترینی نو

صادرات یخچال ویترینی ایستاده به عراق هم برای تاجران ایرانی و هم عراقی سود فراوان دارد. کیفیت عالی یخچال های تولید شده در ایران در کنار قیمت ارزان آن توانسته صادرات یخچال ویترینی ایستاده به عراق را رونق بخشد.

شرکت آیسان با تولید بهترین یخچال ویترینی ایستاده در ابعاد و اندازه های مختلف آماده ارائه خدمات به مشتریان است. در هرکجای کشور هستید با ما تماس بگیرید. مشاوران فروش ما به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به شما هستند. تنها کافی است با ما تماس بگیرید و از کیفیت بی نظیر محصولات ما بهره مند شوید

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش : امینی
راه های ارتباطی:
09137866953

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

قیمت یخچال شو کیک

استعلام قیمت یخچال شو کیک در سال 1400

استعلام قیمت یخچال شو کیک در سال ۱۴۰۰ قیمت یخچال شو کیک در سال ۱۴۰۰ …

Call Now Buttonمشاور فروش