خرید یخچال صنعتی ویترینی

خرید یخچال صنعتی ویترینی

یخچال صنعتی ویترینی چه ویژگی هایی دارد؟ویژگی یخچال صنعتی ویترینی چه کمکی به فروش محصولات می کند؟یخچال صنعتی ویترینی گونه ای از یخچال صنعتی است که ارائه محصول به مشتری را بسیار راحت کرده است.

 

یخچال صنعتی ویترینی

 

یخچال صنعتی ویترینی چه ویژگی هایی دارد؟

فروشگاه های زنجیره ای عمدتا از یخچال صنعتی ویترینی استفاده می کنند. دلیل این استفاده کاملا روش است. فروشگاه های زنجیره ای در ارائه محصولات خود به مشتری ها سعی دارند که مشتریان خود را در معرض انواع متفاوت یک کالا قرار دهند. این کار هم دست مشتریان را برای خرید متنوع باز می کند وهم سود مناسبی برای دارندگان فروشگاه های زنجیره ای به ارمغان می آورد. در همین راستا استفاده از یخچال صنعتی ویترینی در فروشگاه های زنجیره ای متداول است.

استفاده از تصاویر و علامت های تجاری در کنار ارائه محصول ویژگی یخچال صنعتی ویترینی است. هنگامی که مشتری برای خرید به سمت یخچال صنعتی ویترینی می رود در کنار محصولات نام های تجاری آنها را نیز می تواند ببیند. این موضوع به مشتری این امکان را می دهد تا از هر برند تجاری که تمایل دارد خرید کند. همچنین برای تولید کنندگان فرصت تبلیغات کالاهای خود را فراهم می کند.

 

یخچال صنعتی ویترینی

 

یخچال صنعتی ویترینی می تواند جو مثبتی در خریدار ایجاد کند. استفاده از رنگ آمیزی های متنوع در یخچال های ویترینی می تواند دلیل موثری بر افزایش جو مثبت در خریدار و ایجاد تمایل در او برای خرید نقش بسزایی داشته باشد. به علاوه نورپردازی هایی که بر روی محصولات داخل یخچال ایجاد می شود محصول را بسیار دلپذیر نمایش می دهد. این موضوع به جذب مشتریان کمک شایانی می کند.

یخچال های ویترینی در واقع علاوه بر محافظت از مواد غذایی به فروش موثر آنها هم کمک می کنند. یخچال های صنعتی ویترینی به عنوان یک گوینده تبلیغاتی برای شما عمل می کنند. گوینده ای که با جذابیت های ظاهری اش مشتریان شما را صدا م زنند تا از آنها خرید کنند. جذابی ظاهری یخچال ویترینی مشتریان بیشتری را به خود جذب می کند. مشتری بیشتر برای شما مساوی با سود بیشتر است. پس یخچال های ویترینی برای سود شما هم موثر است.

یخچال های صنعتی با توجه به ویژگی های بیان شده کاربری های متفاوتی متناسب با محیط های متنوع دارد. از این یخچال در محیط های رستوران، کافی شاپ، قنادی، فست فود، فروشگاه های زنجیره ای، سوپر مارکت ها و بستنی فروشی ها استفاده می شوند. در واقع در هر مکانی که نیازمند ارائه محصولات خود به صورتی جذاب برای مشتری باشد یخچال ها ویترینی استفاده می شوند.

ویژگی یخچال صنعتی ویترینی چه کمکی به فروش محصولات می کند؟

همانطور که از نام این گونه از یخچال ها پیداست. یخچال های ویترینی یخچال های محبوبی هستند. آنهاهم اصالت و کیفیت محصولات را حفظ می کنند و هم در فروش آن مثر هستند. آنها به عنوان عاملان موثر در جذب مشتری عمل می کنند.

یخچال های صنعتی ویترینی گروه سرمایش دارای  بهترین بدنه ها است. این بدنه ها از نوع فوم تزریق فشرده (پلی یورتان) می باشند. این نوع فوم تزریق شده جهت صرفه جویی در مصرف برق بسیار موثر است. در واقع خرید این محصول از جهات مختلف به سود فروشندگان مواد غذایی است.

موتور استفاده شده در این یخچال ها دانفوس بوده و سیستم روشنایی آن LED است

شیشه های یخچال های ویترینی گروه سرمایش  ۲جداره می باشد. این ویژگی برای جلوگیری از هدررفتن سرما بسیار مفید بوده و از انتقال سرما به بیرون خودداری می کند. همین موضوع می تواند به طور موثری در کاهش اتلاف انرژی به شما کمک کند. هزینه های شما را کاهش دهد و سود یبشتری به شما برساند.

با کاهش اتلاف انرژی سرمای بیشتری در درون یخچال باقی می ماند. سرمای درون یخچال هم مواد غذایی را خنک تر می کند و هم میزان مصرف برق فروشگاه شما را کاهش می دهد. در نتیجه استفاده از یخچال های ویترینی بسیار مقرون به صرفه است. شما را از بار هزینه های اضافی رها می کند. به شما این امکان را می دهد که به جای صرف هزینه مازاد برق آن را در جای موثرتری در فروشگاه خود خرج کنید.

کف این یخچال ها ورق استیل نگیر است. ورقهای استیل نگیر فوق العاده محکم و مقاوم هستند. آنها وزن های بسیار سنگین را هم می توانند تحمل کنند. به همین علت بدون نگرانی مواد غذایی خود را هر اندازه که می خواهید در این یخچال ها قرار دهید.

سیستم خنک کننده آن بسیار پر قدرت بوده و مواد غذایی را در دمای بسیارپایین و به صورت مداوم نگهداری می کند. سیستم خنک کننده یخچال های ویترینی و به طور کل یخچال های صنعتی بدین گونه عمل می کنند

با شروع  کار کمپرسور یخچال صنعتی،  گاز سردشده درون کمپرسور و مدار، با فشار زیاد به محفظه سردخانه فرستاده می شود. این گاز در محفظه سردخانه گرمای داخل آن را گرفته خودش گرم می شود. با مکش کمپرسور، این گاز دوباره از محیط سردخانه خارج و به رادیاتور  که در پشت یخچال قرار دارد می رود. گاز در آن جا خنک می شود و مجدداً از طریق کمپرسور به گردش در می آید. این عمل به طور مرتب تکرار می شود تا محیط سردخانه به دمای مورد نظر برسد. در واقع یخچال های صنعتی گرمای مواد غذایی را گرفته و آنها را خنک می کنند.

یخچال صنعتی ویترینی

گروه تجاری صنعتی سرمایش با ارائه بهترین یخچال های صنعتی برای محیط های گوناگون آماده ارائه خدمات به مشتریان است. در هرکجای کشور هستید با ما تماس بگیرید. مشاوران فروش ما به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به شما هستند. تنها کافی است با ما تماس بگیرید و از کیفیت بی نظیر محصولات ما بهره مند شوید

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش:امینی
راه های ارتباطی:
09137866953

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید یخچال فریزر صنعتی در مشهد از کارخانه

قیمت خرید یخچال فریزر صنعتی در مشهد از کارخانه یخچال فریزر صنعتی چه تفاوتی با …

Call Now Buttonمشاور فروش