فروش انواع یخچال ویترینی صنعتی

 فروش انواع یخچال ویترینی صنعتی

یخچال ویترینی صنعتی چه مدل هایی دارد؟ از مدل های گوناگون یخچال ویترینی صنعتی  در چه مکان هایی استفاده میشود؟  یخچال ویترینی صنعتی انواع متفاوتی دارد که بسته به نوع کاربری آن متفاوت خواهد بود

 

یخچال ویترینی صنعتی

یخچال ویترینی صنعتی چه مدل هایی دارد؟

یخچال صنعتی ویترینی  مدل های متفاوت و گوناگونی دارد. برای مثال اگر در یک رستوران  یخچال صنعتی بزرگتری نیاز دارید باید از یخچال صنعتی ویترینی ایستاده دو درب استفاده کنید یا اگر برای استفاده در یک قنادی میخواهید یخچال صنعتی ویترینی تهیه کنید باید از یخچال صنعتی ویترینی درب شیشه خم استفاده کنید. یخچال صنعتی ویترینی بسته به نوع کاربری آن در انواع مدل های گوناگون طراحی و تولید می شود. به عنوان مثال حتی در داروخانه ها نیز از یخچال صنعتی ویترینی استفاده می شود برای انتخاب نوع محصول مورد نظر خود باید ابتدا مشخص کنید که در چه مکانی می خواهید از یخچال صنعتی ویترینی استفاده کنید. کاربری گوناگون و وسیع یخچال صنعتی ویترینی مدل های متفاوت آن را ایجاد کرده است. پس برای انتخاب مناسب یخچال صنعتی ویترینی ابتدا باید کاربری آن را در نظر داشته باشید

یخچال ویترینی صنعتی

یخچال صنعتی ویترینی در مدل‌های دو در و چهار در نیز تولید می شود. همچنین یخچال در عرض ارتفاع و طول های متفاوتی نیز طراحی می شود. برای انتخاب اندازه یخچال خود باید به میزان فضای مورد نظر خود نیز توجه داشته باشید اگر در یک دارو خانه کار می کنید و احتیاج به یخچال صنعتی برای نگهداری دارو ها دارید باید یخچال ویترینی یک در را استفاده کنید. اگر در یک فروشگاه کوچک سوپرمارکت یخچال صنعتی ویترینی نیاز دارید باید از یخچال  ویترینی دو درب استفاده کنید.

اگر در یک فروشگاه زنجیره ای بزرگ به یخچال صنعتی ویترینی احتیاج پیدا کردید باید از یخچال صنعتی ویترینی چهار در استفاده کنید. پس اندازه و نوع و تعداد دربهای یخچال صنعتی ویترینی بسته به مکان و نوع استفاده از آن نیز بستگی دارد.

مدل های گوناگون یخچال ویترینی صنعتی در چه مکان هایی مورد استفاده قرار می گیرد؟

همانطور که بیان شد یخچال صنعتی ویترینی کاربری وسیع و گسترده ای دارد . مکان های متفاوتی نیز در بردارنده یخچال صنعتی ویترینی خواهند بود. به عنوان مثال سوپرمارکت‌ها، هایپر مارکت ها و فروشگاه های زنجیره ای، شیرینی فروشی ها، بستنی فروشی ها، کبابی ها، فست فود ها، رستورانها و هر مکانی که با فروش مواد غذایی در ارتباط باشد نیازمند داشتن یخچال صنعتی ویترینی خواهد بود.

یخچال ویترینی صنعتی

پس فرقی نمی کند که کدام یک از مکان های زیر برای یخچال صنعتی ویترینی مناسب است تنها چیزی که در این میان بسیار مهم و حیاتی است انتخاب یکی از انواع یخچال صنعتی ویترینی متناسب با مکان و کاربری آن می باشد. یخچال صنعتی با توجه به ویژگی های مناسبی که دارد علاوه بر نگهداری محصولات غذایی در خود به جذب مشتری نیز کمک می کند . با یخچال صنعتی ویترینی هم می‌توانید یخچال خوب برای نگهداری مواد غذایی خود داشته باشید و هم می توانید محصولات خود را به صورت هرچه بیشتر و جذاب تر به مشتریان خود عرضه کنید.

برای خرید و مشاوره با گروه تجاری صنعتی سرمایش با مشاوران فروش ما تماس حاصل فرمایید. مشاوره فروش ما به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات فروش و همچنین مشورت برای انتخاب محصول مورد نظرتان خواهند بود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش : امینی
راه های ارتباطی:
09137866953

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

قیمت یخچال شو کیک

استعلام قیمت یخچال شو کیک در سال 1400

استعلام قیمت یخچال شو کیک در سال ۱۴۰۰ قیمت یخچال شو کیک در سال ۱۴۰۰ …

Call Now Buttonمشاور فروش