آخرین قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی در تهران

آخرین قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی در تهران

برای اطلاع از آخرین قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی در تهران ، اصفهان ، شیراز ، قم ، یزد و سایر شهرهای ایران باید به نمایندگی فروش یخچال های صنعتی یا کارخانجات یخچال صنعتی مراجعه کنید.

قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی

شرکت بازرگانی آیسان یکی از تولیدی های یخچال صنعتی است. این شرکت مدل های متنوع یخچال صنعتی را تولید می کند. برای آگاهی از لیست قیمت یخچال سوپری، لیست قیمت یخچال مرغ فروشی، قیمت فریزر ایستاده فروشگاهی ، قیمت یخچال ایستاده 80 سانتی و قیمت یخچال ایستاده دو درب و مدل های دیگر یخچال صنعتی می توانید با مشاوره فروش تماس بگیرید.

در این مقاله می خوانید:

  • قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی در تهران چقدر است؟
  • مرکز خرید بهترین یخچال برای سوپرمارکت در اصفهان کجاست؟
  • قیمت یخچال روباز فروشگاهی در ارومیه چقدر است؟
  • قیمت یخچال ویترینی کوچک چقدر است؟
  • صادرات یخچال ایستاده نوشیدنی به گرجستان چگونه انجام می شود؟

قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی در تهران

یخچال ایستاده نوشیدنی اکثرا در کافی شاپ ها و رستوران ها برای قرار دادن نوشیدنی ها استفاده می شود. مدلی از یخچال ایستاده نوشیدنی است که مخصوص کافی شاپ طراحی شده است. این یخچال به یخچال ایستاده کافی شاپ معروف است. معمولا عمق یخچال ایستاده نوشیدنی 60 یا 70 سانتی متر است. ارتفاع این یخچال ها 2 متر و طول آنها هم 1 متر است.

قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی

مشتریان می توانند بنابه سلیقه خود برچسب تبلیغ برای نصب روی یخچال سفارش دهند. قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی بین 7 تا 8 میلیون تومان است. البته به دلیل تغییر قیمت در بازار، بهتر است برای استعلام قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی به مراکز فروش یخچال صنعتی در شهرهای خود مراجعه کنید.

قیمت یخچال ایستاده نوشیدنیدر شهر تهران مراکز متعددی برای فروش یخچال ایستاده نوشیدنی وجود دارد. اکثر مراکز فروش یخچال صنعتی خیابان پیروزی ، مسگر آباد و خاوران است. نمایندگی فروش یخچال صنعتی در نقاط مختلفی از شهر قرار دارند. شما می توانید با مراجعه به این مراکز یخچال صنعتی خود را خریداری کنید. شرکت آیسان امکانی فراهم کرده است که مشتریان بدون مراجعه حضوری و از طریق تماس تلفنی از قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی و تمامی مدل های یخچال صنعتی اطلاع یابد.

مرکز خرید بهترین یخچال برای سوپرمارکت در اصفهان

کسانی که قصد راه اندازی سوپرمارکت و هایپر مارکت ها دارند همیشه با این سوال روبرو می‌شوند که بهترین یخچال برای سوپرمارکت چه یخچالی است؟ معمولاً برای سوپرمارکت‌ها یخچال های مختلفی را قرار می دهند. به عنوان مثال یخچال ایستاده نوشیدنی یخچال ایستاده دو درب یخچال های صنعتی انباری دار به عنوان بهترین یخچال برای سوپرمارکت خرید و فروش می شوند.

قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی

 

برای تعیین خرید بهترین یخچال برای سوپرمارکت ابتدا باید مشخص کنیم که چه نوع مواد غذایی را می‌خواهید درون یخچال قرار دهید. علاوه بر آن ابعاد و اندازه های سفارشی خود را مشخص کنید. بعد از آن برای آگاهی از قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی و همچنین قیمت بهترین یخچال برای سوپرمارکت می توانید به مراکز فروش یخچال صنعتی مراجعه کنید.

قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی

در شهر اصفهان تولید کننده های زیادی وجود دارند که اقدام به تولید انواع یخچال صنعتی می کنند. این تولید کننده ها معمولا در شهرک های صنعتی هستند. دفاتر فروش یخچال صنعتی در اصفهان اغلب در خیابان جی و چهارباغ است. کسانی که در شهر اصفهان هستند می توانند با مراجعه به این مراکز بهترین یخچال برای سوپرمارکت و مدل های دیگر یخچال صنعتی را خریداری کنند.

قیمت یخچال روباز فروشگاهی در ارومیه

یخچال فروشگاهی از پرکاربردترین یخچال های صنعتی می باشد. یخچال فروشگاهی را در مراکز خرید و همچنین فروشگاه‌های بزرگ زنجیره‌ای مورد استفاده مشتریان قرار می‌گیرد. یخچال روباز فروشگاهی در دو مدل موتور سر خود و موتورمرکزی تولید می شود. قیمت موتور مرکزی با قیمت موتور سرخود متفاوت است. به طور کلی قیمت یخچال روباز فروشگاهی بستگی به متراژ و ابعاد و اندازه آن دارد. هر متر یخچال روباز فروشگاهی قیمتی معادل ۱۵ تا ۱۶ دارد.

قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی

البته با توجه به نوسانات بازار برای آگاهی از قیمت یخچال روباز فروشگاهی و همچنین قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی باید به مرکز فروش یخچال صنعتی در شهر های خود مراجعه کنید تا هم سفارش محصول خود را انجام دهیم و به روز ترین قیمت خرید یخچال صنعتی آگاهی یابید.

قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی

در شهر ارومیه چندین تولیدکننده یخچال صنعتی وجود دارد که شما می توانید با مراجعه به آنها قیمت یخچال روباز فروشگاهی و بقیه مدل های یخچال فروشگاهی را بپرسید. شرکت آیسان امکانی فراهم کرده است که مشتریان بدون مراجعه حضوری و از طریق تماس با مشاوره فروش بتوانند یخچال مورد نظر خود را تهیه کنند. در هر شهری که قرار دارید می توانید با ما تماس بگیرید و ضمن استعلام قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی و مدل های دیگر یخچال ایستاده سفارش خود را ثبت کنید.

قیمت یخچال ویترینی کوچک

یخچال ویترینی کوچک در ابعاد و اندازه های مختلف تولید می شود. ابعاد 3 فوت ، 5 فوت ، 7 فوت و 9 فوت ابعاد پرکاربرد یخچال ویترینی کوچک هستند. معمولاً یخچالهای ویترینی کوچک در رستوران ها و هتل ها استفاده می شود. این یخچال ها به دلیل اندازه کوچکی دارند کاربری راحت تری را برای مشتریان فراهم کردند.

قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی

کسانی که قصد خرید یخچال ویترینی کوچک دارند باید اندازه مورد نیاز خود را مشخص کرده و با مراجعه به مراکز فروش یخچال صنعتی و فروشگاه ها می توانند اقدام به خرید یخچال ویترینی کوچک کنند.

صادرات یخچال ایستاده نوشیدنی به گرجستان

شرکت بازرگانی آیسان علاوه بر تولید یخچال های صنعتی و فروش آن در بازار داخلی اقدام به صادرات انواع یخچال های صنعتی و ویترینی به کشورهای مختلف منطقه دارد. کشور هایی از قبیل گرجستان ، ارمنستان، امارات، کویت، قطر، عراق، سوریه روسیه و کشورهای جنوب شرق آسیا از جمله مشتریان یخچالهای صنعتی تولید شده در ایران می باشند.

برای آگاهی از نحوه چگونگی نحوه صادرات یخچال ایستاده نوشیدنی به گرجستان و همچنین سایر کشورهای منطقه می توانید با مشاورین فروش آیسان تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش : امینی
راه های ارتباطی:
09137866953

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

قیمت یخچال شو کیک

استعلام قیمت یخچال شو کیک در سال 1400

استعلام قیمت یخچال شو کیک در سال ۱۴۰۰ قیمت یخچال شو کیک در سال ۱۴۰۰ …

Call Now Buttonمشاور فروش