استعلام قیمت یخچال شو کیک در سال 1400

استعلام قیمت یخچال شو کیک در سال ۱۴۰۰

قیمت یخچال شو کیک در سال ۱۴۰۰ در تهران، اصفهان، شیراز ، یزد ، مشهد ، ارومیه ، اراک و سایر شهرهای ایران از طریق مراجعه به بازار خرید و فروش یخچال های صنعتی در این شهرها مشخص می شود.

شرکت های مختلفی اقدام به فروش و تولید یخچال شوکیک کرده اند.

قیمت یخچال شو کیک

شرکت بازرگانی آیسان یکی از شرکت های تولید کننده یخچال صنعتی در ایران می باشد. برای آگاهی از قیمت شوکیک ، یخچال شو کیک ایرانی ، قیمت شو کیک کافی شاپ ، شو کیک سرد ، شو کیک دست دوم ، یخچال کوچک دست دوم می‌توانید با مشاوره فروش شرکت تماس بگیرید.

در این مقاله می خوانید:

استعلام قیمت یخچال شوکیک در اصفهان چگونه است؟

شو کیک دست دوم در شیراز چگونه خریداری می شود؟

قیمت شوکیک در تبریز چقدر است؟

صادرات یخچال شو کیک به کشور گرجستان چگونه انجام میشود؟

استعلام قیمت یخچال شو کیک در اصفهان

در شهر اصفهان تولید کننده های مختلف اقدام به تولید و فروش یخچال شوکیک می کنند. کسانی که قصد خرید یخچال شوکیک در شهر اصفهان را دارند باید به این مکان مراجعه کرده و اقدام به خرید یخچال شوکیک کنند. قیمت نهایی یخچال شوکیک در بازار اصفهان مانند بازار ایران قیمت مشخصی دارد که توسط شرکت های تولید کننده تعیین می شود. یخچال شوکیک در دو مدل 90 سانتی دو طبقه  و 90 سانتی سه طیقه تولید می شود.

قیمت یخچال شو کیک

هر کدام از این مدلها قیمت‌های مختلفی دارد که معمولاً بین ۳۰ تا ۴۰ میلیون تومان است. برای اطلاع از قیمت شوکیک در اصفهان به تولیدکنندگان نظیر صنایع سرد سبوح اصفهان، ایران سرما بهاردوست و شیلا مراجعه کنید. همچنین می‌توانید با مشاوره فروش شرکت بازرگانی آیسان تماس بگیرید.

شو کیک دست دوم در شیراز

به دلیل قیمت نسبتاً بالای یخچال شو کیک ، برخی از مشتریان به خرید یخچال دست دوم رو بیاورند. به همین علت  برخی از مشتریان برای خرید یخچال شو کیک، اقدام به خرید یخچال دست دوم می کنند. یخچال شو کیک دست دوم قیمت ارزانتری نسبت به یخچال شوکیک نو دارد ولی یخچال یخچال شو کیک دست دوم بدون گارانتی و خدمات پس از فروش است و در صورت خرابی ، باید هزینه آن را مشتری خود بپردازد.

قیمت یخچال شو کیک

شو کیک دست دوم بر اساس جنس موتور و همچنین جنس بدنه تعیین قیمت می‌شود. معمولاً قیمت شوکیک دست دوم بین ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومان است. در شهر شیراز تولید کننده های مختلف اقدام به تولید و فروش یخچال شو کیک می کنند. برای خرید شو کیک دست دوم در شیراز می توانید به بازار فروش یخچال دست دوم در این شهر مراجعه کنید.

قیمت شو کیک در تبریز

یخچال شو کیک مدل های متنوعی دارد. مدلهای 90 سانتی دو طبقه که در رستوران ها و کافی شاپ ها استفاده می شود. همچنین مدل 90 سانتی سه طبقه که بر روی پیشخوان فروش قرار می‌گیرد و برای قرار دادن کیک و مواد غذایی خوراکی استفاده می شود.

قیمت یخچال شو کیک

این یخچال در ابعاد 70 سانتی ، 90 سانتی و 110 سانتی تولید می شود. قیمت یخچال در شهر تبریز بنا بر ابعاد اندازه و همچنین تولید کننده متغیر است. قیمت یخچال شوکیک در تبریز بین ۳۰ تا ۴۰ میلیون تومان است. در شهر تبریز مدل های مختلف شو کیک تولیدی کشور ترکیه نیز به فروش می‌رسد.

قیمت یخچال شو کیک

البته قیمت شوکیک تولیدی کشورهای دیگر گران تر از یخچال شوکیک ایرانی است. شرکت‌های مختلفی در ایران اقدام به تولید و فروش یخچال شو کیک کرده اند. یکی از این شرکت‌ها، شرکت بازرگانی آیسان است. شرکت آیسان مدلهای مختلف یخچال شو کیک را به فروش می‌رساند. در هر کجای ایران که باشید می توانید با تماس با مشاورین شرکت بازرگانی اقدام به خرید یخچال شوکیک نمایید.

قیمت یخچال شو کیک

برای استعلام قیمت یخچال شوکیک در تبریز به بازار فروش یخچال در این شهر مراجعه کنید. همچنین می‌توانید با مشاوره فروش شرکت آیسان تماس بگیرید.

صادرات یخچال شو کیک به گرجستان

یخچال شو کیک علاوه بر جذب مشتری در بازار داخل توانسته مشتریان زیادی در بازارهای خارجی به خود جلب کند. این یخچال در کشورهای مختلف جهت صادرات ارسال می شود. یکی از مناسب ترین کشورها جهت صادرات یخچال شو کیک کشور گرجستان است.

قیمت یخچال شو کیک

برای صادرات یخچال شو کیک به گرجستان باید با نحوه صادرات این مدل از یخچال آشنا باشید. شرکت بازرگانی آیسان علاوه بر فروش محصولات در بازار ایران اقدام به صادرات یخچال شو کیک به گرجستان، امارات، قطر، روسیه، ترکیه، کویت و سایر کشورهای جهان کرده است. برای اطلاع از نحوه صادرات یخچال شوکیک به این کشورها می‌توانید با مشاوره فروش تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش : امینی
راه های ارتباطی:
09137866953

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی

آخرین قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی در تهران

آخرین قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی در تهران برای اطلاع از آخرین قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی …

Call Now Buttonمشاور فروش